Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para kazan

Anket şirketleri her zaman internet kullanıcıları hakkında daha fazla bilgi bilmek isterler. Böylece reklamları kullanıcıların ilgi alanlarına göre düzenlerler ve yine bu bilgiler ışığında reklamları kullanıcılara gösterirler. Sizin hakkınızda ne kadar çok şey bilirlerse o kadar doğru reklamı ana sayfanıza veya izlediğiniz videoya yerleştirirler. Peki anket ile bu olayın ne alakası var? Oldukça basit siz ilgi alanlarınız anket doldurarak bildiriyorsunuz ve reklam şirketleri bunun karşılığında para ödüyorlar. Anket doldurarak para kazanmak oldukça hızlı ve kolay bir işlemdir. Para kazanmanın bu kadar kolay olduğu bir piyasada siz de bedava para kazanabilirsiniz. Ayrıca anket doldurarak para kazanmak için özel bir yeteneğe veya tanınmış bir kişi olmanıza gerek yok. Hazırsanız nasıl anket doldurarak para kazanacağınızı anlatmak istiyorum.

Neye ihtiyaç var?

  • Bir bilgisayar veya akıllı telefon
  • Günde 1-2 saat
  • Düzenli bir internet bağlantısı

İhtiyaç duyduğumuz şeyler bu kadar . Eğer bunlara sahipseniz anket doldurarak para kazanmaya hazırsınız demektir.

Nasıl para kazanacağım?

Öncelikle en güvenilir anket doldurarak para kazanma şirketleri ve siteleri hakkında ufak bir araştırma yapıyoruz. Güveni sağladıktan sonra o siteye üye oluyoruz. Ardından ankete katıl tuşuna basıp anketleri dolduruyoruz ve para kazanmaya başlıyoruz. Ayrıca bu şirketler doldurabileceğiniz anketleri size mail yoluyla bildirirler size tavsiyem mail kutunuzu sık sık kontrol edin.

Anket doldurarak nasıl para kazanılır?

Anket siteleri size kişisel zevkleriniz hakkında kısa sorular sorarak bunları not eder. Reklam şirketleri ile bunları paylaşır ve bu şirketler bu bilgileri size özel reklamlar oluşturmak için kullanır. Böylece hem reklam şirketi hem anket şirketi hem de siz bu işten para kazanmış olursunuz. Anket doldurarak para kazanmanın detayları yazımın devamında.

Anket sitelerine kaydolurken dikkat edilmesi gerekenler.

  • Anket sitelerine kaydolurken doğru Ad – soyad , doğru telefon numarası ve doğru adres girdiğinizden emin olun.
  • Şirketler ve markalar doğru bilgiler için size para öderler. Doğru bilgiler vermeye dikkat edin.
  • İlk kayıttan sonra hobilerimi doldurmaya özen gösterin bu size anket gönderilme sıklığını arttıracaktır.

Profiliniz eksiksiz olması size anket gönderilme sıklığını arttıracaktır. Bu da daha fazla anket doldurarak daha fazla para kazanma anlamına gelir. Bu nedenle bilgilerinizi olabildiğince güncel tutun. Ayrıca anket şirketleri hileleri ve rastgele cevapları engellemek için anketin içerisinde karışık olarak ”aşağıdakilerden hangisi armut? 3-2 sorusunun cevabı nedir? arabayı seç” gibi tuzak sorular sorarlar. Robot veya hilekar olarak algılanmamak için olabildiğince doğru yanıtlar verin. Bu sizin para kazanma veriminizi arttıracaktır.

Ayda ne kadar kazanırım?

Bu doldurduğunuz anket sayısı ile birlikte artış gösterecektir. Bazı sitelerde ise bunun tam tersi olabilir. Yani bazı siteler iki günde bir anket gönderir ama ankete ödül olarak 20 lira belirler. Bazı siteler ise her gün 1 2 anket gönderir ve bu anketlere ödül olarak 5 lira belirler. Size tavsiyem güvenlik çerçevesinde olabildiğiniz kadar anket sitesine üye olun. Böylece kazancınız artacaktır. Ayda ne kadar kazanırım sorusuna cevap vermek içinse bir örnek vermek istiyorum. Paranburada.com olarak bu yazıyı bir hafta gibi bir sürede yazdım. Anket doldurarak para kazanma gibi bir konuyu nasıl bu kadar uzun sürede yazdığıma gelecek olursak sizler için bir anket sitesine kaydoldum ve bir hafta boyunca günde bir saat ayırarak anket doldurdum. Yeni bir üye olmama rağmen bir hafta gibi kısa bir sürede 90 lira kazandım bu da basit bir matematik ile ayda 360 lira gibi bir meblağ yapıyor. Gözünüze aylık olarak az görünebilir ama 1 siteden bu kadar kazandığımı unutmayın! Kazancınızı arttırmak için 4 5 siteye üye olursanız aylık 1500 lira civarında gelir elde etmeniz mümkün.

Bilgilerim güvende mi?

Bilgilerinizin güvenle saklanması anket şirketlerinin en önem verdiği konudur. Eğer bilgilerinizin sızdırılması gibi bir durum yaşanırsa sizden çok kendileri zara görürler.

Anket ile para kazanmak çok çaba gerektirir mi?

Sizin için fazla çaba gerektireceğini düşünmüyorum. Sorularak ekranınıza geliyor ve altında şıklar var. Bu en tembel insan için bile kolay bir para kazanma taktiği olsa gerek.

Kazandığım parayı nasıl çekeceğim?

Kazandığınız parayı çekmek anket doldurarak para kazanmaktan daha kolay. Çoğu uluslararası anket şirketi sizden IBAN numaranızı ister ve her ayın belirli bir gününde kazandığınız parayı hesabınıza yatırır. Ayrıca sitenizin nasıl ödeme yaptığını SSS ( sıkça sorulan sorular ) bölümünden bulabilirsiniz.

DİPNOT ; Anket doldurarak para kazanmak için sizden hiçbir şekilde para istenmez. Eğer sizden para isteyen kişiler olursa onlara aldanmayın.

Evet arkadaşlar bir yazımızın daha sonuna geldik size olabildiğince anket doldurarak para kazanmayı anlatmaya çalıştım. Eğer merak ettiğiniz sorular varsa bana twitter üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tiktok’tan para kazanma adlı yazımı okuyabilirsiniz. Bol kazançlar.

Paran Burada

11 yıldır bloglar ile ilgilenen ama hâlâ amatör. Paran Burada'nın kurucusu , tek sahibi ve tek yazarı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir