Tiktok’tan para kazanmak mümkün mü?

Korona virüs pandemisinin devam ettiği şu günlerde insanların rağbet ettiği uygulamaların başında gelen Tiktok günden güne popüleritesini arttırıyor. Tiktok kullanmaya başlayan kullanıcılar uygulamanın yeni özelliği olan para kazanmayı keşfetmek için arayışlara girmiş durumda. Peki Tiktok’tan para kazanılır mı? Tiktok’tan para kazanmak için ne yapılması gerekiyor? Tiktok’tan para kazanmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacağım. Eğer dediklerimi harfiyen yerine getirirseniz siz de Tiktok’tan para kazananlar kervanına katılabilirsiniz.

Tiktok’tan nasıl para kazanırım?

Tiktok’tan para kazanmak için öncelikle Tiktok hesabı oluşturmanız gerekiyor. Tiktok’tan para kazanmak için LIVE ( canlı yayın ) özelliğinizin açık olması gerekiyor. Bu özelliği açmak içinse 1000 Takipçiye ihtiyacınız var. 1000 takipçiyi geçen herkes Tiktok’tan para kazanmaya başlayabilir. Tiktok’tan para kazanmak için ihtiyaç duyulan 1000 abone gözünüzü korkuttuysa ve ben bu işi yapamam diyorsanız hemen şimdi yazıyı kapatın ama ben başarabilirim kolay kolay pes etmem diyorsanız kazanacağınız paralara bir adım daha yaklaştıracak olan sonraki adıma geçebilirsiniz :).

Tiktok LIVE özelliğini nasıl açarım, nasıl 1000 abone olurum?

Tiktok’tan para kazanmak için canlı yayın özelliğinizi açmanız gerekiyor bunun içinse 1000 abone olmanız lazım. 1000 abone göze fazla gibi görünse de uygulamanın popülerliği karşısında bu hiçbir şey. Hesabınızı oluşturduktan sonra çekeceğiniz kısa videolar ile yeni bir fenomen haline gelmeniz ve bu videolar sayesinde 1000 aboneye ulaşmanız işten bile değil. 1000 aboneye ulaşmanız için profilinizi güncel tutmanız ve sürekli olarak videolar yüklemeniz gerekmektedir. Ayrıca güncel etiketler ve akımları kullanarak Tiktok’tan para kazanma maceranızda ihtiyaç duyulan 1000 aboneye çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Canlı yayın özelliğini açtım nasıl para kazanacağım?

1000 aboneye ulaştıysanız ve LIVE seçeneğiniz açıldıysa Tikok’tan para kazanmaya başlayabilirsiniz. İyi hoş da Tiktok’tan nasıl para kazanacağım? Öncelikle söylemem lazım Tiktok’tan para kazanmak bağış sistemine dayalı yani canlı yayınınızı izleyen bir kullanıcı sizi eğlenceli bulursa bağış yapar ve bu bağış $30 olunca çekebilirsiniz. Tiktok’tan para kazanmak için sık düzenli ve eğlenceli yayınlar yapmanız lazım böylece kazancınız da bir hayli artacaktır.

Canlı yayın yapmak için nelere ihtiyacım var?

Canlı yayın yaparak Tiktok’tan para kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz sadece iki şey var ; akıllı telefon ve internet. Eğer bu iki şeye sahipseniz hemen tiktok’tan yayın yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yayında dinleyicilere anlatacağınız hikayelerin olması hem kazancınızı hem de izleyici sayınızı arttıracaktır unutmadan hatırlatalım :).

Kazandığım parayı nasıl çekebilirim?

Kazandığınız parayı herhangi bir banka hesabına havale yolu ile çekebilirsiniz. Parayı çekmek için minimum $30 olması gerekmektedir.

Evet arkadaşlar elimden geldiğince size Tiktok’tan nasıl para kazanılacağını anlatmaya çalıştım. Eğer yazımı beğendiyseniz sosyal mecralarda paylaşmanız bana en büyük destek olacaktır. Aklınızda kalan soru varsa yorum kısmından sorabilirsiniz. Ayrıca twitter’dan para kazanma adlı yazımı okumanızı öneririm Bol kazançlar.

Paran Burada

11 yıldır bloglar ile ilgilenen ama hâlâ amatör. Paran Burada'nın kurucusu , tek sahibi ve tek yazarı.

You may also like...

1 Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir